Natalia Oreiro - 16
Zdroj: Instagram
Jako Angelika a Joffrey...

ANDÍLEK V EVROPĚ: Natalia Oreiro zářila na červeném koberci! Tohle že je její manžel?

Všestranně talentovaná Natalia Oreiro (39) coby herečka a zpěvačka zavítala spolu se svým manželem na filmový festival do Moskvy. Kráska oslňovala svým okouzlujícím půvabem, manžel po jejím boku s krásou trochu zaostával...

15 fotek
Natalia se dostala celému světu do povědomí především díky roli nezkrotné a rozverné Milagros z Divokého anděla. Tehdy jí podlehl celý svět. Úspěch měly ale i další telenovely s jejím obsazením, navíc se prosadila také jako zpěvačka. Málokdo by podle fotek uhádl, že tomuto „miláčkovi telenovel“ táhne už na čtyřicítku! Je vidět, že Natalia o svůj zevnějšek řádně pečuje a krása jí byla zkrátka nadělena do vínku!

Po letech ji tak fanoušci mohli opět spatřit v Evropě, kam přiletěla v doprovodu svého manžela. Toho by však všichni po vizuální stránce tipovali spíše na jejího otce. Argentinského rockera Ricarda Molla (58), muzikanta a frontmana kapely Divididos, si uruguayská kráska vzala již po půlroční známosti. Celý obřad proběhl bez přítomnosti médií, a to přesně na Silvestra roku 2001. O jedenáct let později, v roce 2012 mu pak Natalia v Buenos Aires přivedla na svět syna Merlína Atahualpa.

Natalia je Richardovou druhou velikou láskou. Před ní byl ženatý s argentinskou zpěvačkou Éricou Garcíou, se kterou má dvě dcery. Jak uvedla někdejší hvězda Divokého anděla, svého manžela hluboce obdivuje a zbožňuje. O jeho kapele Divididos prý slyšela dříve než se poznali, ovšem lídra skupiny vůbec neznala, ani nevěděla jak vypadá. Když ho pak poprvé spatřila, cítila z něj sálat neuvěřitelnou energii a světlo. Lze na nich ale poznat, že k sobě mají skutečně blízko, nehledě na to. Vzhled, nevzhled. Tohle je prostě souznění duší - a to je mnohem cennější než jakákoli fyzická krása.

Autor: Mark