Patricie Solaříková - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Vyřešili to po svém

Natáčení Ulice v ohrožení kvůli hokeji? Herci ukázali, co musí během mistrovství dělat!

11. 5. 2018

Mistrovství světa v ledním hokeji je pro všechny Čechy velkou událostí. Jinak tomu není ani u oblíbených herců z Ulice. Ti se sice také chtějí dívat, jak si „naši“ povedou, ale legrace končí ve chvíli, kdy se zápas kryje s natáčením.

4 fotky
Hvězdy seriálu Ulice jsou v hostivařských ateliérech jako doma. Bodejť by ne. Natáčení seriálu, který běží každý všední den už třináctým rokem, není zase taková legrace. Za vším stojí velká dřina a odříkání!

O tom ví své i Patricie Solaříková (29) a Matouš Ruml (32) alias zamilovaný učitelský pár Tereza a David. Ti se chtěli dívat na čtvrteční hokejové utkání s Ruskem, jenže natáčení bohužel nepočkalo. Ano, Ulice se totiž natáčí nejen brzy ráno, ale kolikrát i pozdě večer. A tak i když přenos začínal až po osmé hodině, Patricie s Matoušem museli točit další díly oblíbeného seriály.

Naštěstí dnes však existují moderní technologie a hlavně internet, a tak to herci vyřešili po svém. Do ateliérů si s sebou přinesli notebook a když čekali na natáčení, dívali se mezitím na hokej... Takhle vypadají správní vlastenci!
 

Autor: bin

Diskuze