Olivia Jackson a Milla Jovovich - 11
Zdroj: Instagram / Facebook / Oficiální zdroj
Štěstí v neštěstí

NATÁČENÍ RESIDENT EVIL: Kaskadérka Milly Jovovich měla strašnou nehodu! Bude moct ještě někdy hrát?

Kaskadérství patří mezi nejnebezpečnější povolání, a někdy může mít tragické následky. O tom se na vlastní kůži přesvědčila známá dablérka Olivia Jackson (32), která nahrazovala Millu Jovovich (40).

11 fotek
Nové pokračování legendárního hororu Resident Evil, který je natočen podle předlohy slavné hry, vstoupí do kin už na začátku února příštího roku. Fanoušci tak budou moct sledovat nové příběhy hrdinky Alice (Milla Jovovich) bojující nejen o přežití, ale také proti korporaci Umbrella zodpovědné za rozmnožení krvelačných zoombie.

Během natáčení se vyskytla řada velmi nebezpečných scén, které musela za hollywoodskou krásku Millu Jovovich natočit kaskadérka. Jenže při scéně na motorce došlo k neštěstí, protože kamerový jeřáb neuhnul dablérce z cesty, a ta do něj narazila v plné rychlosti.

Olivia byla ihned transportována do nemocnice v kritickém stavu. Měla obrovské množství zlomenin, a celé dva týdny strávila v komatu. Přesto, že na tom byla velmi zle, dokázala se z toho nakonec dostat. Jenže při nárazu to odnesla její levá ruka, kterou jí lékaři museli amputovat. Na sociální síti kaskadérka ukázala fotku po nehodě a napsala k ní komentář: "Jsem šťastná, že vůbec žiju."

Autor: lor

Diskuze