MasterChef - 8
Zdroj: TV Nova
To muselo bolet

Natáčení MasterChefa se změnilo v opravdové drama. Filip skončil s ošklivými popáleninami! A nebyl sám

Nejen vzpomínky, ale i popálené ruce si ze soutěže MasterChef odnese soutěžící Filip. Chvilka nepozornosti ho stála pořádnou bolest! A nejen jeho, popáleninu od papiňáku schytal i kameraman, který právě snímal jeho kulinářské snažení. Dovaří Filip své jídlo v dnešním díle?

7 fotek
Neúprosný čas a stres v soutěži MasterChef opět vykonaly své. Na Filipově nervozitě se podepsaly tak, že zazmatkoval a přišel zkrat. Příprava mufloního masa, které si vylosoval, se mu na plotně zvrtla tak, že vaření odnesl ošklivou popáleninou on i nejbližší kameraman. “S mufloním masem jsem nikdy předtím nepracoval, ale rád dělám s červeným masem, takže jsem se toho ani moc nebál. Naopak jsem měl radost, že si můžu zkusit s ním pracovat. Doma si ho běžně neuděláte. To, co se stalo, byl zkrat,” přiznal po natáčení Filip, kterému pod rukama bouchl papiňák.


“Chtěl jsem maso v papiňáku zkontrolovat, ale neupustil jsem páru pořádně, otevřel jsem ho a bouchlo mi víko. Všechna ta pára a vývar mi vystříkly přes ruku. Neskutečně to zabolelo. Ta bolest byla v tu chvíli tak obrovská, že jsem to chtěl vzdát. Byl to boj,” líčí Filip s tím, že vypadnout nechtěl ani za nic, přestože s pravou rukou už při vaření počítat nemohl. „Začala se mi strašně klepat a nešlo na to nemyslet. Ale kousnul jsem se a dobojoval jsem to jen s levou rukou, ač jsem pravák,” dodává.
Připraví ho popálená ruka o další boj v soutěži? Nebo navzdory indispozici zaperlí a půjde dál?

Sledujte dnešní díl pořadu MasterChef Česko už dnes od 21:35 na Nově!

Autor: bin

Diskuze