Kirsty Sharman - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Odporné jednání

Naštvala ji špatně zaparkovaná sanitka. Záchranářům napsala odporný VZKAZ, a tvrdě na to doplatila!

Šestadvacetiletá žena zahlédla před svým domem zaparkovanou sanitku záchranné služby. Naštvalo ji, že auto stojí právě tam, protože záchranáři přijeli za ženou z vedlejšího domu. Nechala jim proto za stěrači tak nechutný vzkaz, že byl její případ dohnán až k soudu.

5 fotek
Kirsty Sharman (26) nejspíš nikdy nezapomene na okamžik, kdy se rozhodla udělat osudovou chybu. Když si všimla, že před jejím domem stojí záchranka a blokuje parkovací místo, ač její posádka jela pomáhat ženě z vedlejšího domu, rozčílila se a rozhodla se to záchranářům pořádně vytmavit. Napsala jim vzkaz, který nechala poté za stěračem.

„Jestli ta sanitka není pro nikoho z čísla 14, tak nemáte žádné právo tady parkovat. S*ru vám na to, jestli třeba celá ulice zkolabuje. Přeparkujte si tu dodávku od mého domu!“ rozčilovala se ve vzkazu Kristy. když se pak posádka sanitky vrátila k vozu a vzkaz uviděli, jedné ze záchranářek to nedalo a rozhodla se tu hrůzu všem ukázat na twitteru. Kromě toho v příspěvku označila i místní policisty.

Ti pak podle informací deníku Mirror ženu obvinili z výtržnictví. Kirsty proto stala před soudem, kde jí byla udělena pokuta ve výši v přepočtu 3,5 tisíce korun. Navíc musí zaplatit napadeným záchranářům odškodné asi 850 korun a k tomu ještě pokrýt soudní výdaje ve výši téměř 4 tisíce korun. Nejvíce fascinující na celém případu je fakt, že žena nemá auto, a tak nikdo nechápe, proč jí sanitka na místě tolik překážela. Za své agresivní jednání ale pořádně pyká, jak vlastní ctí, tak i finančně!
 

Autor: bin

Diskuze