Kaden Casebolt - 1
Zdroj: Profimedia
Těžké rozhodnutí

Nastávající matka zažila šok: Lékaři se na ultrazvuku podívali na její dítě a vyřkli děsivý ortel!

Těhotná žena šla na ultrazvuk. Když se lékaři podívali ja její plod v bříšku, vyslechla si od nich nehezká slova. Nad dítětem vynesli strašlivý ortel!

6 fotek
Valor (25) z Texasu během ultrazvuku lékaři řekli, že jakmile porodí, může začít chystat pohřeb. Její dítě prý zemře. Nakonec se ale stal zázrak a miminko přežilo. Valor je nyní na svého malého Kadena hrdá a je ráda, že přežil, ačkoliv jeho život není vůbec snadný.

Od narození chlapec utrpěl už víc jak 40 zlomenin. Narodil se totiž se vzácnou chorobou. Jeho kosti jsou křehčí než sklo. "Před porodem mi lékaři řekli, abych rovnou chystala pohřeb, protože nikdy nebude sám dýchat ani plakat. Řekli, že moje miminko vlastně bude jen uzlíček bolestí a porod zřejmě ani nepřežije. Ale od okamžiku, kdy mi ho položili na hruď, jsem věděla, že Kaden bude žít. "

Kaden je roztomilé dítko, které nejvíc ze všeho zbožňuje, převlékat se za komiksového hrdinu Iron Mana

První problémy se objevily už v 20. týdnu těhotenství. Lékaři matce oznámili, že když změřili kosti jejího děťátka v bříšku, zjistili, že jsou kratší, než by měly být. Po tomto vyšetření ji poslali k dalšímu specialistovi, který zjistil, že má miminko na nohou, rukou a žebrech devět zlomenin. Dávali mu šanci na přežití méně než pět procent. Valor lékaři radili, aby přerušila těhotenství. S partnerem Kelbym (26) se však rozhodli jinak a Valor dítě donosila a porodila.

Kaden má veselou povahu a málokdy dává najevo, že ho něco bolí. Zbožňuje převlékat se za komiksového hrdinu Iron Mana. Na stehenních kostech má připevněnou oboustrannou podporu, která mu pomáhá stabilizovat chůzi. "Lékař nemohl uvěřit, že Kaden opravdu začal sám a bez pomoci chodit. Nyní dokonce navštěvuje školku a mezi spolužáky je díky své veselé povaze velmi oblíbený, " říkají jeho rodiče.

Autor: mk

Diskuze