Dvojníci
Zdroj: Twitter
Jako přes kopírák

Dvojníci slavných herců jsou opravdu k nerozeznání! Vypadají jako jejich dvojčata

Přáli byste si potkat svého dvojníka? Tyhle celebrity už tu čest měli. Nejde o žádné méně známé umělce, ale opravdové herecké hvězdy nebo bývalé prezidenty. Podívejte se sami, jak moc jsou jim dvojníci podobní. Někdy je to skutečně jako vejce vejci.

19 fotek
Existuje teorie, podle které má každý člověk na světě svého dvojníka, který je mu až nevysvětlitelně podobný. Šance, že ho ale najdeme, je však nicotně malá. Zvyšuje se ovšem u celebrit, jejichž podobu každý zná. Proto se i několika lidem povedlo dvojníky celebrit vyfotit a ukázat je světu. Kde je můžete potkat?

V Rusku můžete například navštívit dvojníka Jima Carreyho (55). V Mexiku je zase místní oblíbenou atrakcí mladý Barack Obama (55). Stačilo by mu sundat sombrero a mohl by jít bývalého prezidenta zastupovat. Ve stejné zemi pak můžete ochutnat lahodné tacos od dvojníka Morgana Freemana (79). Svoji kopii má i britský idol ze známého seriálu Kit Harington (30). V metru se zase můžete posadit vedle muže, který vypadá přesně jako George Clooney (55), a tak dále a tak dále!

Kromě pocitu, že vypadají jak filmové hvězdy, někteří zjišťují i ten ještě příjemnější fakt. A to ten, že na podobnosti se dá postavit i slušná kariéra. Své o tom ví švédský model Konrad Annerud (23). Ten si svoji podobu s Leonardem DiCapriem (42) dobře uvědomuje. Nechal si narůst účes, který herec nosil během natáčení legendárního Titanicu a věnuje se modelingu. O nabídky focení nemá nouzi. Jeho fotky jsou dokonalé, už jen na Instagramu ho kvůli nim sleduje 228 tisíc lidí!
Nevěříte? Přesvědčte se o existenci dvojníků sami!

Autor: Beat

Diskuze