Kimberleigh Barker - 1
Zdroj: facebook.com
Dobře ona

Našla v jeho mobilu fotku nahé manažerky z místní restaurace! Pomsta na facebooku byla krutá

Podvádět se nevyplácí. Žena zjistila díky telefonu, že se u jejího manžela schyluje k nevěře. A tak tvrdě zasáhla a svoji sokyni tvrdě uzemnila!

3 fotky
Kimberleigh Barker (35) z Queenslandu v Austrálii se z neznámých příčin dostala do manželova telefonu, těžko říct, jestli hledala něco nekalého, každopádně se jí to chtě nechtě podařilo. Viděla totiž v jeho mobilu nahou fotku manažerky z místního rychlého občerstvení. Na obrázku byla nahá ve sprše a patrně tím chtěla ženatého muže svést.

Našla si proto na facebooku jejich konverzaci a dočetla se, že se žena ptala přímo na ni i na jejich děti, a tak bylo jasné, že věděla, že je Kimberleightin muž ženatý. To ji rozpálilo doběla, proto bylo jasné, že musí nějak zakročit. A tak ji napadl ďábelský plán!

Žena napsala na facebook sítě rychlého občerstvení, kde dotyčná manažerka pracuje, drsný vzkaz. „Je vhodné, aby vaši manažeři posílali ženatým mužům nahé fotky ze sprchy? S pozdravem, manželka.“ A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.

„Dostala jsem od ní řadu naštvaných zpráv na Facebooku. Obvinila mě, že si nevěřím, když nedovolím manželovi dívat se na cizí nahé ženy,“ prozradila deníku The Sun s tím, že manažerka měla ještě tu drzost ji takto napadat. A jak na incident reagovala restaurace? Žena dostala okamžitou výpověď!
 

Autor: bin

Diskuze