Pes
Zdroj: Profimedia
Nebýt jeho...

NEJLEPŠÍ PŘÍTEL: Obětavý pes zachránil své paničce život! Neuvěříte, co statečného udělal

Jade byla se svojí psí fenkou Lolou na procházce. Další minuty se proměnily v boj o holý život a nebýt jejího oddaného psího přítele, bůh ví, jak by to celé dopadlo. Jak ji obětavé zvíře pomohlo? Tohle vás dojme!

Násilník na ženu a matku Jade zaútočil zezadu jen kousek od jejího domu. Třicetiletý útočník ji popadl za vlasy a hodlal ženu znásilnit. Odporný zločinec ji držel za culík tak silně, že má na hlavě skvrny po vytržených vlasech a spoustu modřin. Neměla sílu se útočníkovi bránit a jediné na co myslela, byly její tři děti.

Když už málem došlo na nejhorší, vyrval se z vodítka její jinak klidný pes. Jednalo se o dvouletou fenu stafordšírského bulteriéra. Mazlíček jménem Lola se rozhodl za paničku bojovat! Normálně přátelská fena nevelkého vzrůstu začala vrčet a byla odhodlaná zaútočit. Netrvalo dlouho a násilníka zahnala. Zachránila tak svou paničku před nejhorším zážitkem v jejím životě!

O incidentu se nebála promluvit „Vím jistě, že mě chtěl znásilnit, zacpal mi ústa a držel mě za vlasy tak silně, že jsem o ně přišla. Byla to strašná bolest. Myslela jsem, že zemřu. Dokázala jsem myslet jen na své děti. Řekl mi, že pes může znásilnění sledovat!“ řekla.

To ještě netušil, že to bude on, kdo bude utíkat s hrůzou v očích. Po útoku Jade zavolala svému partnerovi, který kontaktoval policii. Nyní se už po pachateli pátrá a všichni doufají, že bude brzo dopaden a žena se už nebude muset bát.

Autor: Beat

Diskuze