Patricie Solaříková
Zdroj: Profimedia
Pořádný extrém!

Násilí na sociálních sítích: Hvězda Ulice Patricie Solaříková v šoku!

Herečka Patricie Solaříková je v šoku z násilí, které se objevuje na sociálních sítích a puberťáci se díky němu snaží nabrat lajky.

8 fotek
Hvězda Ulice Patricie Solaříková má kromě úspěšně rozjeté herecké kariéry také úspěšný Instagram. Sleduje ji 314 tisíc lidí a většina z nich pravidelně lajkuje její fotky. Není žádným tajemstvím, že si známé osobnosti díky Instagramu občas vydělají i nějakou tu kačku. Je to v dnešní době přeci jen silný marketingový nástroj. Většinou se ani nemusí snažit nijak zvlášť upravovat fotky, aby dostali velké množství srdíček od svých příznivců. Stačí být prostě sám sebou. A taková je i Patricie. Lidé na sociálních sítích ji mají rádi právě kvůli tomu, že jim ukazuje prostřednictvím Instagramu střípky ze svého skutečného života.

Jsou ale i lidé, kteří se snaží lajky sbírat nejrůznějšími způsoby. Jiní si zakládají na krásných upravených fotografiích, stylových outfitech, krásně poskládaných flatlays (fotografie s různými předměty poskládanými u sebe například na stole/posteli, vyfocené shora, pozn. redakce) nebo hezky naaranžovaném jídle. Jsou i tací, kteří si lajky kupují přes nejrůznější aplikace. A bohužel se najdou v dnešní době i lidé, kteří se za lajky honí tak moc, že zajdou do extrému! Právě k těm se vyjádřila na svém Instagramu Patricie.
„Nechci, aby to vypadlo, že se nechám strhnout kdečím, co říkají v televizi, ale tohle mě fakt šokovalo. Včera jsem koukala na Střepiny, kde jsem nevěřícně zírala na reportáž o tom, že se teď náctiletí napadají a brutálně rvou, aby to natočili, umístili na sociální sítě a sbírali co nejvíc lajků?! PROSIM? Ježišikriste! Já tomu pořád nemůžu uvěřit! Jak špatný vliv můžou mít sociální sítě na lidi/děti a co jsou ochotný udělat pro nesmyslný lajky... naprosto zbytečný a uměle vyvolaný násilí a agrese... tahle zvrácenost mi opravdu vyrazila dech... Ach jo!“ napsala herečka.

„Díky bohu za moje dětství bez sociálních sítí. Je mi jasný, že tenhle post asi nijak ničemu a nikomu nepomůže, ale já jsem to asi potřebovala sdílet se světem,“ dodala mladá herečka, která je ráda, že si jako malá hrála s obyčejnými hračkami nebo koukala na pohádky.

Autor: mk

Diskuze