V jakém znamení se Vám narodilo dítě
Zdroj: Profimedia
Myslíte, že to platí?

Narodilo se vaše dítě v TOMHLE znamení? Pak vám doma roste druhý Einstein!

Bojíte se, jak na tom vaše ratolest bude s inteligencí? Existují dvě znamení zvěrokruhu, kterým je vysoký intelekt dán do vínku téměř s jistotou! Která to jsou?

IQ a inteligence je něco, co si člověk sám nevybere. Často mají vliv na chytrost potomků genetické dispozice. Ani ty však nemusí být zárukou, že pokud jsou rodiče oba studovaní a mají před jménem i za jménem několik vysokoškolských titulů, že jejich dítě bude také génius. Podle znamení už se to ale ve dvou případech dá předpokládat lépe.

Dvě znamení zvěrokruhu mají totiž zaručit, že lidé v nich narození, budou přirozeně inteligentní a jejich chytrost bude minimálně hraničit s genialitou. A která to jsou? Blíženci a Panny! Děti, které se narodili v květnu, červnu, září a říjnu mají být ti géniové, kteří jednou budou tvořit elitu národa. Proč?

Blíženci a Panny totiž jsou jediná dvě znamení, která nejsou na hranici dvou měsíců. Což je podle astrologů ten důvod, proč jsou tyto děti chytřejší než všechny ostatní. Pokud ale doma máte malého Berana, Raka, Střelce a další, rozhodně nezoufejte. Znáte to, výjimka přece potvrzuje pravidlo!

Autor: bin

Diskuze