Muž bez penisu Andrew Wardle
Zdroj: facebook
Ohromující!

Muž se narodil bez penisu! I tak přišel o panictví

Andrew Wardle přišel na svět bez svého pohlavního orgánu a to díky poruše zvané extrofie močového měchýře. Ale i přes to všechno o to ve svých 44 letech přišel. Jak?

Díky moderní medicíně se Andrew dočkal svého prvního pohlavního styku. Jeho penis byl nahrazen penisem bionickým - tedy přívěsku vyrobeného z kůže, která mu byla převzatá z paže. Celá procedura probíhala v londýnské University College Hospital a vyšla Andrewa na 50 000 liber ( v přepočtu skoro 1,5 milionu korun ). Po zákroku musel čekat ještě 6 týdnů, než svou chloubu mohl využít v praxi. Poprvé přišel o své panictví na romantické dovolené v Amstrdamu se svou 28letou přítelkyní.

Deníku The Sun řekl, že si svůj první sex velmi užil, ale že musel předtím každé ráno a večer testovat funkci svého přirození a to tak, že měl ztopořený penis po dobu 20 minut. Jeho přítelkyně tento akt nazvala jako oslavou jejich lásky a nezůstali jen u sexu jako takového, ale vyzkoušeli i orální sex a další mazlení, jestli vše funguje tak, jak má.

Navíc je Andrewův penis spojen s jeho varlaty, takže je plodný a už plánuje děti. Se svou přítelkyní by chtěli minimálně dvě. Andrew a jeho přítelkyně jsou šťastní a jsou vděční všem chirurgům, kteří se na tom podíleli.

 

Autor: nat

Diskuze