Muž koupil 80 letenek
Zdroj: Twitter
To se mu pěkně prodražilo

ZVLÁŠTNÍ CESTUJÍCÍ: Milionář koupil 80 letenek do jednoho letadla! Pro lidi je ale neměl

V dnešní době ceny letenek poměrně klesly. Přesto se ale lítání nedá řadit mezi ty nejlevnější varianty cestování. Proč tedy tenhle muž neváhal a těch letenek koupil rovnou 80?

Pokud jste majitelem nějakého domácího zvířete, budete tenhle problém jistě znát také. Chcete odjet někam za sluníčkem na dovolenou, vše máte zařízené, ale kdo vám pohlídá vašeho psa? Nebo vaší kočku? Každému by se líbilo, kdyby si mohl vzít svého mazlíčka na dovolenou s sebou. To ale není tak většinou úplně možné.

Jak se však zdá, pro tohohle muže není nic problém. Možná v tom hraje velkou roli fakt, že se jedná o saudského prince, který neváhal a zaplatil rovnou 80 letenek.
Daleko víc je ale bizarnější důvod proč to udělal. Pravděpodobně vás napadne, že chtěl mít v letadle soukromí, a tak všechny místa vykoupil. Celé je to ale právě naopak. Princ nechtěl být právě vůbec sám, přál si, aby mu nablízku byli jeho nejlepší přátelé – jeho milovaní jestřábi.

Ve Spojených arabských emirátech je totiž sokolnictví celkem populárním koníčkem a všichni si svých zvířecích svěřenců váží. Když se ale podíváte na fotky z paluby letadla, možná se neubráníte úsměvu. Celá situace vypadá totiž hodně vtipně a směšně. Když si uvědomíte, jaká je to bizarní situace a přitom všichni dělají jakoby nic.


 

Autor: mic

Diskuze