Skvělý nápad

NAPROSTÁ BOMBA: Z čeho se dá jednoduše vyrobit populární Fidget Spinner? Tohle by vás nenapadlo!

Fidget Spinner hýbe světem! Chce ho téměř každý a mnozí se snaží vyrobit si svůj vlastní. Máme pro vás jeden tip na ten nejlepší Fidget Spinner, který má takové využití, co ocení prakticky každý!

Antistresová hračka Fidget Spinner pobláznila lidi po celém Světě. Děti i dospělí ho chtějí mít nebo si alespoň od někoho půjčit na vyzkoušení. Přitom není tak těžké si ho vyrobit.

Kromě bezpečných variant existují ale i takové, které doma raději nezkoušejte a pokud s tím někoho potkáte, vyhněte se mu obloukem. Tím je míněn například Fidget Spinner vyrobený z hřebíků či žiletek a dalších ostrých a životu nebezpečných nástrojů.

Pak ale existuje i varianta, kterou doma určitě vyzkoušet můžete a dá se říct, že si za krátkou domu můžete vytvořit Fidget Spinnerů, kolik budete chtít. Má to ale jeden háček - jeho primární funkce je zde trochu jiná - tohle je totiž podoba hračky zvolená ke konzumaci. A jak na to? Podívejte se na video a upečte si své Fidget Spinnery! Třeba na nějakou oslavu to může být celkem vtipný a originální zákusek!
 

Autor: bin

Diskuze