Carly Akers - 6
Zdroj: facebook
Člověk míní, pán Bůh mění

Naplánovala si společnou svatbu s bratrem! Z velkolepé události se stal nejhorší den jejího života

Angličanka Carly Akers (30) z města Faversham se nemohla dočkat svého nového života, kdy se stane vdanou paní. Svatba to neměla být jen tak ledajaká – Carly se se svým přítelem Shaunem zasnoubila v roce 2015 stejně jako její bratr se svou přítelkyní, a tak se domluvili na společném svatebním dnu.

4 fotky
Měly to být dvě svatby v jedné, a to na Mallorce. Vše se plánovalo dlouho dopředu a mělo jít vskutku o velkolepou událost, na kterou se těšila rodina i společní přátelé. Jenže pouhé tři dny před svatbou, kdy už se na Mallorce vše ladilo do posledních detailů, se Shaun s Carly po telefonu rozešel.

Ženě se zhroutil svět a do poslední chvíle doufala, že se Shaun na Mallorce přeci jen ukáže. Sama odjela dřív, aby vše připravila. Jenže se tak nestalo a zdrcená Carla si zažila obrovskou bolest, když se na Mallorcu sjeli všichni hosté, kteří čekali dvě svatby. Když jim řekla, že bude nakonec jen jedna svatba, všichni si mysleli, že jde jen o vtip.

„Zhroutila jsem se v slzách, když jsem z okna hotelu viděla přicházet rodinu a přátele, kteří byli nachystaní na dvě svatby,“ řekla pro The Sun Carly, která si není jistá, jestli se ještě někdy bude schopná vdávat.

Autor: niž

Diskuze