Jennifer Lopez
Zdroj: isifa.com
Jennifer Lopez
Hot News Pozornost za každou cenu?

Naostro! Takhle vyráží na party Jennifer Lopez

Herečka a zpěvačka Jennifer Lopez (43), která má tu čest vlastnit nejslavnější zadek planety, na slavnostní premiéře filmové novinky Parker všem ukázala, že pod šaty nic, ale vůbec nic opravdu nenosí.

Na promítání filmu Taylora Hackforda v Las Vegas dorazila stárnoucí kráska J.Lo v šatech, které na první pohled nevypadaly nijak odvážně. Pouze ukázaly její obdivované křivky. Ale už na ten druhý pohled to bylo jiné. Možná dlouhý až po zem, ale nikoliv decentní model.

Jennifer Lopez

Kromě oblých křivek maminky dvou dětí odhalil model také kousky pokožky slané Jennifer. Šaty byly totiž spojeny pruhy transparentní látky, které ukály mimo jiné to, že si Lopez se spodním prádlem žádnou starost nedělala. Jednoduše ho nechala doma.

Jennifer Lopez

Na premiéru filmu, kde hraje hlavní roli jeden z nejpopulárnějších akčních filmů současnosti Jason Statham, dorazil Lopez se svým zajíčkem, tanečníkem Casperem Smartem. Ten je možná o téměř dvacet mladší, pravděpodobně se však jedná pouze o věk, který je napsaný v občance. J.Lo bude mladá věčně.

Jennifer Lopez

Podívejte se na videoklip krásné J.Lo:

ČTĚTE TAKÉ:

To budete koukat: JLo se svým zajíčkem a bez makeupu!

Jennifer Lopez vzala do Prahy své děti: Koukejte, jak vyrostly!

Milenec Jennifer Lopez dostříkne taaakhle daleko

Autor: ham

Diskuze