Ukázala prsa

FOTO: Stárnoucí Naomi Campbell se prošla po přehlídkovém mole nahoře bez!

Světoznámá topmodelka Naomi Campbell (48) se účastní francouzského Fashion Weeku v Paříži. Po dlouhých 14 letech se vrátila na molo, aby zazářila v modelech slavného návrháře Valentina (86). V šatech, které předváděla, jí prosvítala ňadra. I když jí je téměř padesát let, Naomi stále patří ke špičce a takový odvážný outfit si může dovolit.

3 fotky
Čokoládová kráska se si dobře rozmýšlí, které akce se zúčastní a od jakého návrháře se nechá obléknout. Pokud se objeví na nějaké přehlídce, vždy jen u těch nejznámějších a nejlepších návrhářů.

Na přehlídce pro značku Valentino se slavná modelka objevila naposledy v roce 2005. Nikdo z nečekal, že ji uvidí na pařížském Fashion Weeku. Pro všechny přítomné to tedy bylo obrovské překvapení. Ještě více je však překvapil outfit, který si Naomi oblékla. Na molo vyšla v černé avantgardní róbě, z které jí prosvítala ňadra. Tyto šaty byly vrcholem celého večera.

„Jaro 2019! Nejsou potřeba žádná slova. Jsem nadšená, že jsem mohla být součástí tohoto úžasného momentu. Děkuji," podělila se Naomi o radost z povedené přehlídky na svém Instagramu.

Autor: mk

Diskuze