Heidi Klum - 2
Zdroj: isifa.com
Hot News Malá topmodelka s maminkou

Najdi pět rozdílů: Heidi Klum má miniaturní dvojnici

Témata / Modelka Heidi Klum

Nebo by se mohlo říct, najdi pět genů, které malá Leni nesdědila po své mamince Heidi Klum. Její otec Flavio Briatore měl pravděpodobně na splození potomka před deseti lety velmi malý vliv.

Bývalý šéf týmu formule 1 a italský playboy Briatore, který před Klum žil s Naomi Cambell, asi dobře věděl, že Leni nebude nepřevezme z jeho genofondu vůbec nic. Možná proto se ještě před jejím narozením krásné Heidi zbavil a ta našla útěchu u charismatického zpěváka Seala.

Dnes už je ale vše jinak. Klum nemá Briatoreho, nemá Seala, ale chodí na oběd v Beverly Hills spolu se svým bývalým bodyguardem Martinem Kristenem. Ten je otčímem nejen pro Leni, ale také dalším třem potomkům, které si odnesla nejslavnější tvář Victoria Secret z partnerství s britským zpěvákem.

Heidi Klum s rodinou

Ale zpátky k její nejstarší, malé-velké Leni. Ta se nejen obléká podobně jako matka, nosí stejně brýle a má téměř stejnou postavu. Do života získala i stejná gesta a stejnou chůzi. Pokud tohle nebude topmodelka, tak určitě přijde konec světa.

Heidi Klum s rodinou

ČTĚTE TAKÉ:

To je kočička! Heidi Klum provokuje sexy fotkami

Heidi Klum se zase odvázala. Na Halloween se převlékla za Kleopatru!

Potvrzeno. Heidi Klum chodí s osobním strážcem!

Autor: ham

Diskuze