Janice Freeman
Zdroj: Profimedia, TN.cz
Smutný konec

Náhlá smrt talentované zpěvačky z The Voice: Zabila ji krevní sraženina

Náhle zemřela talentovaná zpěvačka Janice Freeman, která zazářila v americké verzi The Voice. Tam tehdy svým hlasem okouzlila Miley Cyrus (26) i Jennifer Hudson (37). Obě porotkyně jí složily obrovskou poklonu.

6 fotek
Ve věku 33 let zemřela americká zpěvačka Janice Freeman, která se proslavila díky pěvecké soutěži The Voice, kde zazářila v roce 2017. Svým hlasem tehdy ohromila porotkyni Miley Cyrus i Jennifer Hudson.

Právě druhá ze zmíněných smutnou zprávu oznámila na svém Instagramu. V souvislosti se smrtí talentované umělkyně sdílela na Instagram video z jejího prvního vystoupení v soutěži. "To, že jsme mohli slyšet hlas Janice Freeman a to, že jsme mohli sledovat kousek z jejího života, bylo požehnáním a inspirací pro nás všechny," napsala k videu oscarová herečka a zpěvačka.

Ke smrti talentované zpěvačky se vyjádřila i Miley Cyrus, která se v pěvecké soutěži stala její koučkou. "Děkuji ti, Janice Freeman ... Za všechno," napsala k na Instagram.

Janice překonala několik vážných nemocí. Bojovala s lupusem, rakovinou hrtanu či meningitidou. Nakonec ji však zabila krevní sraženina, která se jí dostala do srdce. Podle portálu TZM byla Janice v sobotu doma se svým manželem, když začala mít problémy s dýcháním. Muž zavolal záchranku a začal s resuscitací. Zpěvačka byla převezena do nemocnice, kde později zemřela na komplikace spojené s krevní sraženinou, způsobenou těžkým zápalem plic.

Chraňte se před trombózou dolních končetin
ANTIKONCEPCE zabila dívku! Prodává se i u nás

Autor: mk

Diskuze