Chcete být milionářem? - 2016 - 1
Letní paráda na Nově

Nadupaný letní program na TV Nova: Co všechno se vrátí na obrazovky? Máte se na co těšit!

Skupina Nova si na léto připravila atraktivní program s českými a zahraničními filmy i oblíbenými seriály a pořady české i světové tvorby. Na co se můžete těšit?

Na obrazovku TV Nova se například vrátí populární Hospoda, legendární Comeback nebo český sitkom Helena. Diváci se mohou těšit na premiérové díly seriálu Drazí sousedé nebo soutěžní show Chcete být Milionářem?. Během letních měsíců bude také pokračovat pravidelný zpravodajský servis.

Jarní sezóna pomalu končí a TV Nova vstupuje do sezóny letní. Od 26. června startují seriálové podvečery. Ty budou od pondělí do pátku patřit premiérovým dílům seriálu Drazí sousedé, sitkomu Helena a oblíbenému seriálu Hospoda. Ve večerních hodinách se na obrazovku s dvojitými díly vrátí Kriminálka Anděl, český sitkom Comeback nebo retro seriály Dynastie Nováků a Návštěvníci. Atraktivní večerní program TV Nova ve středu doplní premiérové díly soutěžní show Chcete být Milionářem? s Markem Vašutem.

Filmoví fanoušci se na TV Nova mohou každý pátek těšit na snímky z české tvorby, jako jsou Jak se krotí krokodýli, Ať žijí duchové, Pohádkář, Doktor od jezera hrochů, Román pro muže, U mě dobrý, Bobule nebo Román pro ženy. V premiéře se představí dokument Aldabra: Byl jednou jeden ostrov. Ze zahraniční kinematografie TV Nova přinese Dannyho parťáky, Křižovatku smrti, Avengers, Thora a Strážce Galaxie. Romantiky potěší filmové zpracování Sexu ve městě a mnoho dalšího.

Autor: niž

Diskuze