Patricie Solaříková - 1
Zdroj: Instagram
Sluší jí to

FOTO: Patricie Solaříková sexy jako nikdy předtím! Ukázala se po ránu bez make-upu a vypadá dokonale

Každá žena je krásná, ale jen málokterá je přirozeně krásná i bez make-upu. Herečka Patricie Solaříková (28) nejen, že má skvělou postavu, ale vypadá úžasně i po ránu - rozcuchaná a bez líčidel!

4 fotky
Hvězda Ulice Patricie Solaříková je sexy jako nikdy předtím! Fanoušci jsou z jejího vzhledu doslova "paf". Na tomto faktu nic nezměnilo ani to, že herečka nedávno na svůj instagramový profil přidala fotku, na které je jen v noční košili, rozcuchaná a nenamalovaná! Zkrátka tak, jak ráno vylezla z postele. Kdo z vás čekal ošklivku, ten se zmýlil!

"Já miluju víkendový snídaně, když mám volno. Pěkně v noční košili, v 11h, žádnej stres. Krásný víkend všem," popřála všem svým fanouškům herečka v popisku u fotky, na níž nejen, že vypadá skvostně, ale dokazuje tak i svou přirozenou krásu! I takto "obyčejnou" fotkou lze upoutat pozornost. Líbila se hned 18 tisícům jejích "sleodvatelů".

Herečka z oblíbeného seriálu Ulice na sobě před časem začala intenzivně makat. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat! Svůj volný čas ráda tráví v přírodě. Také si oblíbila jógu. Ta má vliv jak na fyzickou, tak psychickou rovnováhu. Svou štíhlou postavou a může s přehledem konkurovat kdejakým modelkám!

Tahle podívaná stojí opravdu za to. Co dělá ženu ještě krásnější, je samozřejmě upřímný úsměv. Tím Patricie rozhodně nešetří. Tak jen tak dál! 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
EXKLUZIVNÍ VIDEO: Patricie Solaříková před 12 lety. Na casting Ulice přišla jako malá copatá holka a všechny dostala!

(NE)POVEDENÁ KLAPKA: Takhle by to nešlo! Proč Tereza vybouchne smíchy?

Má láska mezi Terezou a Davidem z Ulice šanci? Známe názory diváků!
Patricie Solaříková: Být kyselá je zbytečné, lepší je mít dobrou náladu

Autor: veh

Diskuze