Zdroj: Instagram / Naomi Campbell, Liam Payne
Zalovila mezi mladšími

Náctileté dívky zapláčou: Naomi Cambell sbalila zpěváka One Direction!

8. 2. 2019

Stárnoucí čokoládová modelka Naomi Campbell randí s mladíčkem z One Direction. Fanynky tohoto krasavce mají smůlu. Zpěvák má zkrátka radši starší zralé ženy.

4 fotky
Modelce Naomi Campbell už táhne na padesát. Stále ale vypadá dokonale. A tak není divu, že se jí podařilo ulovit mladého zajíčka. Tím je pětadvacetiletý zpěvák ze skupiny One Direction, Liam Payn.

O 23 let mladší lamač dívčích srdcí prý světoznámou topmodelku uchvátil svým sexuálním uměním. Společně se oddávají radovánkám už dva měsíce. Mladý hudebník před ní měl už jinou starší ženu. Žil s pětatřicetiletou zpěvačkou Cheryl Cole, se kterou má dvouletého syna Beara.

"Liam nemůže uvěřit tomu, jaké má štěstí," komentoval zpěvákův kamarád vztah s Naomi v rozhovoru pro deník The Sun. "Lidé se obávají, že je Liam příliš poblázněný a může skončit se zlomeným srdcem. Z Naomina pohledu má ten vztah s Liamem cenu především proto, že se o ní opět více píše. Mohla by se s ním chvíli pěkně vídat a pohrát si s ním, a pak jít zase dál. Má pověst tvrdé hráčky, která dostane, co chce," tvrdí zdroj deníku The Sun.

Payne dělá čokoládové krásce skutečně výborné PR. Kamarádům se totiž chlubí, že Naomi je dokonalou milenkou. "Liam si myslí, že je úžasná a nádherná, prohlásil, že jejich intimní chvíle jsou neuvěřitelné a ohromující. Vypadá opravdu zamilovaně a chová se tak, jako by vyhrál v loterii," tvrdí další zdroj deníku The Sun.

Autor: mk

Diskuze