Lukáš Krpálek a Petr Jákl - 3
Zdroj: Profimedia
Zajímavá role pro nebojácného judistu

NABÍDKA SNŮ: Zlatý olympionik Krpálek slaví další úspěch. Dostal roli ve filmu!

Lukáš Krpálek (25) se díky zlaté medaili z olympiády v Riu de Janeiru stal národním hrdinou. Judista dostal nabídku, která se neodmítá...

5 fotek
Říkáte si, co mají společného Lukáš Krpálek a Petr Jákl? Kromě lásky ke stejnému bojovému sportu pojí tyto dva svalovce nově i natáčení filmu o Janu Žižkovi. Jákl nabídl zlatému olympionikovi roli v nově chystaném filmu, jehož natáčení by mělo odstartovat již na začátku nového roku. A protože je Lukáš velký bojovník, roli nadšeně přijal. Stane se tak i hvězdou stříbrného plátna!

Petr Jákl rozhodně není nováčkem na poli režie. Natočil už takové snímky jako Ghoul nebo Kájínek. Nyní připravuje další snímek, a to natáčení filmu o husitském hrdinovi Janu Žižkovi.

„Je to docela trefa, ještě než odjížděl, tak jsem mu říkal, že si určitě zahraje,“ uvedl Jákl v olympijském studiu iDNES.cz, kde byl hostem. A kdo ví, zda se v případě úspěchu o Krpálka jako herce filmová studia nepoperou. Petr Jákl se nechal slyšet, že by Lukášovi dal i hlavní roli, ale protože judista nemá žádné zkušenosti s filmem, začnou s menší rolí a časem se uvidí.

O Lukášovi je známo, že ve volném čase rád loví ryby, účastní se stejné každoroční soutěže judistů jako Petr Jákl. Mezi jeho další velké úspěchy patří vylovení deseti jeseterů.  Lukáš je tedy muž ve všech ohledech nadaný a my se tak můžeme těšit na výsledek, který spojil dva slavné české bojovníky. Doma má velkou podporu rodiny, fandí mu manželka Eva a malý Atonín, který bude na tatínka jistě velmi pyšný.

Autor: sim

Diskuze