Brad Pitt a Jennifer Aniston - 1
Zdroj: Profimedia
Vážně?

Na titulní straně amerického magazínu se objevila FOTKA, která dojala celý svět! Jsou zase spolu?

Magazín Star Exclusive zveřejnil fotografii, která dojala celý svět a zahraniční média nyní spekulují, zda je skutečná či jde o podvrh. Vypadá to podle ní, že se k sobě totiž jeden z nejslavnějších párů opět vrátil.

5 fotek
Bratt Pitt (54) ukončil vztah s Angelinou Jolie (42), kvůli které se kdysi rozvedl s hvězdou seriálu Přátelé Jennifer Aniston (49). Jsou spolu na ostří nože! Jennifer zase nedávno oznámila rozchod s Justinem Therouxem (42). Ten si od té doby už našel novou a mladší.

Teď to ale vypadá, že Jennifer přestala po rozchodu smutnit a má nového přítele, kterým není nikdo jiný, než její bývalá láska Brad Pitt. O tom, že by se tihle dva mohli dát opět dohromady, se už debatovalo nějakou chvíli. Teď to vypadalo, že se fanouškům jejich sen splnil.

Prý to potvrdil herec George Clooney (56). Magazín Star Exclusive dokonce na titulní stránce zveřejnil fotografii, na které se bývalí manželé líbají. Fotka je však podvr a jde o fotomontáž dvou jiných fotografií. Podle Debate.cz k tomu byla zneužita scéna z filmu Záměna, kde se Jennifer líbá s Jasonem Batemanem. Druhá fotka je paparazzi snímek z roku 2010, na kterém se líbá Brad s Angelinou.

Autor: mk

Diskuze