Nong Yousui - 1
Zdroj: YouTube.com
Jako kočka?

MODERNÍ EVOLUCE: Na světě je první člověk, který k životu nepotřebuje světlo! Jak je to možné?

Malý Nong Yousui je prvním člověkem na světě, který nemusí řešit, jestli je v místnosti, nebo jakémkoliv jiném prostoru tma či světlo. Podle odborníků ale není posledním, kterého tento zázračný jev potká!

3 fotky
Na první pohled je malý chlapec relativně obyčejný Číňan. Když se na něj ale o něco pozorněji zadíváte, zjistíte, že to tak vůbec není. Obvykle totiž všichni Číňané, respektive Asiaté, mívají oči i vlasy zásadně hnědé. Na barvě vlasů není nic zvláštního, ale ty oči!

Nong Yousui je na svoji anomálii patřičně hrdý! Bodejť by ne, jeho oči jsou totiž modré! A to se u jeho národnosti opravdu jen tak nevidí. Kromě toho mají jednu zásadní vlastnost, která jakoby byla spíše vytrhnuta ze scénáře hodně bizarního hororového snímku. Vidí totiž ve tmě!

Dá se tedy říct, že pro Nona jsou jeho oči stejně významné, jako pro každého jiného bývá světlo. On si však na rozdíl od jiných lidí nemusí rozsvicet a bez světla si hravě poradí. Podle odborníků se nejedná o vadu, ale prozatím jedinečný vývoj, který možná časem bude potkávat více a více lidí. Co na to říkáte? Chtěli byste mít místo očí dvě malé baterky, které se nikdy nevybijí?

ČTĚTE TAKÉ:

Pobodala se žena sama? Policisté řeší další záhadu!
 

Autor: tia

Diskuze