Bočanová s přítelem na svatbě
Zdroj: Profimedia, Instagram/ Tomáš Třeštík
Prásk.tv

Na svatbě se svalovcem! Bočanová ukázala nový objev

Herečka Mahulena Bočanová (52) si své soukromí odjakživa střeží. Partnery zpravidla ukazuje až po delší době a někdy také vůbec. Tentokrát ji fotografové nachytali, jak si na nedávné svatbě Adély Gondíkové (45) a Jiřího Langmajera (53) vykračuje vedle holohlavého svalovce.

7 fotek
Mahulena Bočanová měla za svůj život partnerů dost, ale žádný z nich nebyl ten pravý. Svého času randila s podnikatelem Karlem Jenebou, Viktorem Mrázem nebo s exotickým tanečníkem Jonasem Santanou. Většinu jejích mužů pojí jedna věc. Jsou mladší než ona.

Nyní se zřejmě rozhodla, že pravidlo poruší. Její současný přítel totiž vypadá, že je mu podobně jako jí. Objevila se s ním v Kostelci u Křížků, kde se odehrávala svatba Adély Gondíkové a Jiřího Langmajera.

Snímek, na kterém byli zachyceni, hovoří jasně. Takhle přátelé rozhodně nevypadají. Bočanová nakonec vztah potvrdila vlastní fotografií, kterou krátce po svatbě zveřejnila na svém Instagramu ve stories. K fotce, na níž se ke svému objevu tulí, navíc přidala písničku Zlatíčka od Kapitána Demo. Vypadá to na velkou lásku. 

Autor: Han

Diskuze