Carly Lunn - 1
Zdroj: facebook.com
To je ostuda

Na řeckém ostrově cizincům zakázali svatby. Může za to tento pár! Podívejte se na FOTO a uvidíte proč

Představitelé řeckého ostrova Rhodos, který je oblíbeným místem pro svatby, zde cizincům náhle zakázali svatby. Může za to jedne pár. Co novomanželé udělali?

3 fotky
Na řeckém ostrově Rhodos míří mnoho cizinců a mnoho z nich si zde říká své "ano". Ovšem tomu už je konec! Může za to jeden mladý pár, který si tu pořizoval velmi nevhodné fotografie. Rozhořčení církevní představitelé uvedli, že už nechtějí, aby se se na ostrově cizinci brali, a udělají vše proto, aby tomu zabránili.

Za vše mohou Carly (34) a Mathew (27) Lunn z anglického Rowley Regis, kteří se rozhodli, pořídit si do svatebního alba velmi originální fotografie. Po svatebním ceremoniálu se novomanželé postavili před historický klášter sv. Pavla s výhledem na Egejské moře. Ženich si stáhl kalhoty, jeho novomanželka ho, pravděpodobně jen „jako“, uspokojovala pusou a fotograf fotil.

Fotografii pak zveřejnili na sociální síti, aby pobavili své přátele. Byli překvapeni, když se fotka stala virálem a začala se šířit. „Čekali jsme od lidí hodně vtípků, a že se zasmějí. Ale nečekali jsme, že by se fotka stala tak populární,“ řekla Carly.

A už vůbec nečekala, že se fotka dostane až na Rhodos, jehož představitelé novomanžele obvinili z poškozování svatého místa. Nejvyšší kostelní důstojník, biskup Kyrillos z Rhodosu, sliboval, že v budoucnu zahraničním turistům zakáže uzavírat v kapli sňatky.

Podle The Sun biskupův zákaz podpořil také Giorgos Eleftheriou, vůdce místní komunity v Lindosu. A to i přes to, že to může zasáhnout cestovní ruch. Řekl: „Jsme Řekové a milujeme své tradice a svatost našich náboženských míst. Nemůžeme dovolit, aby převládalo toto nechutné chování. Tihle dva poškodili svaté místo. Udělali by to stejné i ve své vlasti před britskou kaplí?“

Situace ohrozila i svatby dalších britských párů, které si místo pro svatební ceremoniál rezervovali. Většina se teď pro svou svatbu snaží najít náhradní místo a na Carly a Mathewa jsou náležitě naštvaní. „Jsem naprosto zničená, že tito lidé zkazili můj sen,“ nechala se dokonce slyšet maminka jedné z nevěst, která se v kapli sv. Pavla měla za nedlouho vdávat.

Autor: mk

Diskuze