Autumn Veatch
Zdroj: Twitter
Budete se bát!

Zoufalá teenagerka tři dny bloudila lesem, babička s dědou stále umírají v havarovaném vraku

Tři dny trvalo, než našla šestnáctiletá dívka pomoc po havárii malého letadla, které sama pilotovala. Bohužel letěla a babičkou a s dědou. Ty se stále nepodařilo najít.

4 fotky
Autumn Veatch se v neděli rozhodla vzít své nevlastní prarodiče na výlet. Vymyslela tedy, že je vezme na tříhodinový let, který sama odpilotuje. Bohužel trval tenhle "povedený výlet" mnohem déle než tři hodiny.

Mladá pilotka situaci popsala tak, že s prarodiči vyletěla nad mraky a v u chvíli škrtla letadlem o hranu hory, která byla do té chvíle zahalena v mracích. Po nouzovém přistání se mladá dívka snažila vytáhnout oba seniory z letadla ven, aby jim mohla pomoci, ale bohužel se jí to nepodařilo.

Po dni čekání na záchranu se rozhodla vzít situaci do vlastních rukou a vyrazila hledat pomoc na vlastní pěst. Dezorientovaná, vyčerpaná a dehydratovaná dorazila po dni cesty k dálnici číslo 20 ve státě Washington, kde si jí převzala místní policie.

Autumn utrpěla několik menších zranění, svalovou poruchu a je otřesená, ale není v ohrožení života. O jejích prarodičích se to ale bohužel říci nedá. Policie po havarovaném letadle s oběma seniory na palubě stále pátrá.

Autor: tod

Diskuze