Lucie Bílá
Zdroj: Instagram/ Profimedia
Zaslouží si to

Na Lucii Bílou čekalo po Slavících velké PŘEKVAPENÍ. Neuvěříte, co našla před svým domem!

Ani letos se nenašel nikdo, kdo by zdolal letité prvenství Zlaté slavice Lucie Bílé (51). Její výhra velkým překvapením tedy nebyla, ovšem na ni jedno poté doma čekalo...

9 fotek
Lucie Bílá je za ta léta spolu s Karlem Gottem doslova synonymem pro slova Český slavík. Stejně jako Mistr už neodmyslitelně patří k tomuto slavnostnímu vyhlášení a stejně jako u něj se celý rok napjatě čeká na to, jestli si jako každoročně udrží první příčku.

Fanoušci Bílé nezklamali. Lucie se stala nejen vítězkou v kategorii Nejlepší zpěvačka, kdy zvítězila nad stříbrnou Ewou Farnou (24) a bronzovou Lucií Vondráčkovou (37), ale získala opět titul absolutního vítěze Český slavík Mattoni! Domů si tak zpěvačka odvážela v pořadí již 20. Zlatého slavíka, pro kterého si na jeviště přišla bosa. Střevíčky nechala z bezpečnostních důvodů raději v hledišti.

Lucie Bílá žije v rodných Otvovicích, kde má taky rodinu a přátele. A právě kamarádky pro ni přichystaly na uvítanou malé překvapení. Co na zpěvačku doma před domem čekalo, na to se podívejte na další straně!

Autor: bin

Diskuze