Veronika Zelníčková se stala terčem brutálního napadení
Zdroj: Facebook official
Překvapivý výsledek

Na kolik let půjde sedět útočník, který málem ubil herečku Zelníčkovou? Výška trestu překvapí!

Krásná herečka a zpěvačka Veronika Zelníčková (23), kterou si mohou diváci pamatovat ze seriálů Ordinace v růžové zahradě nebo Gympl byla v červenci minulého roku brutálně napadena 23letým útočníkem, který ji surově zbil. Nyní konečně padl rozsudek!

9 fotek
Incident se stal v obci Jemníky u Slaného, přičemž Zelníčková byla ve zkušebně své kapely, když se na ni vrhl její tehdejší kamarád Waldemar Malík (23), povalil ji na zem a udeřil ji skleněným půllitrem. Poté ji ještě udeřil dvěma lahvemi od piva a škrtil ji. Herečce se naštěstí podařilo utéct a přivolat si pomoc.

Útočník Waldemar Malík stanul už v únoru před soudem. Nicméně verdikt si vyslechl až nyní. Za pokus o vraždu nakonec dostal osm let! Rozhodl o tom Vrchní soud v Praze. Jestli je to hodně, nebo málo, nechť posoudí každý sám.

Jisté ale je, že herečku napadl zezadu a mířil na spánek, což je jasným důkazem pokusu o vraždu. Navíc jí ukradl deset tisíc korun z peněženky a odcizil fotoaparát v hodnotě 61 tisíc korun. Herečka si však trvalé následky ponese až do konce života, a to ty psychické. Trpí úzkostnými stavy a depresemi, bojí se být sama doma, ale třeba i jezdit autem. Držíme jí palce, aby se s těžkou životní situací vyrovnala!

Autor: niž

Diskuze