Veronika Petruchová - 3
Zdroj: facebook.com
Krásná a veselá

Na jaře vám reportérka Veronika Petruchová ukázala kozy, teď se podívejte na tohle!

Jak si reportérka Prásku! a Televizních novin Veronika Petruchová (21) užívala posledního sprnového horkého víkendu? Mužům v jejím okolí mohly vypadnout oči z důlků.

V zimě se reportérka Veronika Petruchová, která svým vzhledem dokáže přikovat k obrazovce nejednoho muže, ukázala jako hospodyňka v malebné obci Hroznové Lhota, kde vyrůstala. Lidové kroje, pekáče buchet nebo kozy, to bylo její dětství.

V současné době se však do svého rodného kraje vrací už pouze na návštěvu a žije prací v televizi Nova. A když má volno, vyráží na pražské plovárny, jako je třeba ta v Podolí odkud pochází snímek v tomto článku.

S kamarádem se vnadná kráska rozložila pod skalou u známého koupaliště a v pekelném vedru se snažila chytat bronz. Moc podobých příležitostí už letos mít nebude, a tak se není čemu divit, že každý centimetr plavek jí byl na obtíž.

Půvabnou Veroniku uvidíte na televizi Nova již ve středu večer od 21.40, kdy startuje po letní pauze bulvární magazín Prásk! Kromě ní uvidíte celou řadu exkluzivních materiálů a zajímavých reportáží.

Autor: der

Diskuze