Vlaďka Erbová - 1
Zdroj: facebook.com
To přechází všechny meze

NEHORÁZNOST! Vlaďka Erbová už ví, kdo za nechutným útokem proti ní stojí. Teď se bojí o syna!

Vlaďka Erbová (36), jejíž fotky, jméno i telefonní kontakt se objevily na pornografickém webu, už pravděpodobně ví, kdo za tímto hrůzným činem stojí!

8 fotek
Vlaďka Erbová v poslední době řeší nezáviděníhodnou situaci. Někdo dal na internet její fotografie s nabídkou erotických služeb a ještě ke všemu přidal její telefonní číslo. Chodily jí SMS a volali jí muži s nemravnými nabídkami. Aby toho nebylo málo, posílali jí například i fotografie svých přirození. Na celou situaci upozornil muž, který na inzeráty na webu narazil.

Zdrcená Erbová už celý případ řeší s policií a právníky. Bohužel celá tato nepříjemná kauza zasáhla její rodinu. Neměla tušení, kdo by se jí mohl chtít takto odporně mstít. To, co dotyčný provedl je totiž opravdu už přes čáru. Nyní už má Vlaďka možná jasno! Blesku sdělila, že má podle ní vše na svědomí její bývalý partner Tomáš Řepka (43) a jeho současná přítelkyně Kateřina Kristelová (37).

Na Řepku a Kristelovou poukazují fakta, na které při vyšetřování případu přišli kriminalisté. Podle Blesku na ně mají ukazovat kamerové záznamy z banky, v které byla provedena platba za zveřejnění Vlaďčiných falešných inzerátů.

„Je mi na zvracení z toho, že se můj bývalý manžel, nepříliš technicky a počítačově zdatný, s nímž jsem roky žila a mám s ním syna, účastní společně se svou partnerkou, která je sama matkou, systematických útoků na mou osobu a společně se snaží o dlouhodobé poškozování mé osoby a mého mediálního obrazu, který za normálních okolností živí mě i mé děti,“ vyjádřila se Blesku Erbová, která se bojí reakcí svého syna. Pokud v tom má opravdu prsty jeho otec, není synovi moc dobrým vzorem.

„Vzhledem k tomu, že můj bývalý manžel prokazatelně nepíše sám ani emaily, ani statusy na veřejných sítích, je současná partnerka mého bývalého manžela pravděpodobně aktivní součástí útoků, urážek, vulgarismů, kterých mám za poslední týdny až měsíce plné emaily, a které negativně zasahují do života mých dětí a mé rodiny,“ pokračovala dál Erbová.

Myslí si, že ji měl tento útok poškodit mimo jiné také před soudem, kde se má řešit výživné a styk s nezletilým synem Markusem, jehož má právě s Řepkou. Na toho prý dokonce ukazuje i IP adresa počítače, z kterého bylo přes internet komunikováno s muži toužícími po sexu s Vlaďkou. Tomáš Řepka však všechna tvrzení proti své osobě popírá.

Autor: mk

Diskuze