Optická iluze - 1
Zdroj: Twitter
Tady něco nehraje...

Na internetu se objevila fotka dívky, která má tři nohy! Poznáte, co je na snímku špatně?

Dívka, která sdílela na internetu svoji fotografii, nejspíš netušila, jaký rozruch tím mezi lidmi vyvolá. Fotka se stala rázem hitem internetu. Má na ní totiž tři nohy! Nebo ne? Poznáte, o co tady jde?

Když se poprvé podíváte na tuto fotografii, nebudete věřit vlastním očím. Dívka, kterou fotograf zachytil je sice velmi sympatická a pohledná, ale nikomu snad nemůže uniknout jedna zásadní nesrovnalost, která bije do očí. Má totiž tři nohy! Pravděpodobně vám chvíli zabere, než zjistíte, jak je to možné.

Pokud se ale zadíváte pozorně, tak se vám tuto záhadu podaří vyřešit. Dívka totiž drží v ruce vázu, která je velmi podobné barvy jako její silonky. Váza na první pohled opravdu vypadá, jako součást dívčina těla, a tak není divu, že se při prvním pohledu necháte nachytat.

Není jasné, jestli se dívka takhle šibalsky vyfotila nevědomky, nebo jestli to byl záměr a chtěla tak nachytat spousty lidí. Tak či tak se jí povedlo oklamat nejedno lidské oko. Nad fotkou si totiž láme hlavu celý internet. Odhalili jste to hned?

Autor: bin

Diskuze