Záhadný tvor
Zdroj: YouTube.com
Rybička? Savec?

HROZIVÉ ZÁBĚRY: Na pláži se zjevil monstrózní záhadný tvor! Co to podle vědců je?

Podivná obrovská kreatura, kterou vyplavilo moře na indonéské pláži, děsí celý internet. Zaujala i armádu. Nikdo přesně neví, o co se vlastně jedná.

Zkrvavělé tělo jakési obrovské kreatury bylo nalezeno v inodenéské centrální provincii Makula. Na pláž ji vyplavilo moře a popravdě řečeno, nikdo pořádně neví, co to je. Místní lidé a ani úřady nebyli schopni identifikovat, o co se vlastně jedná. Obří stvoření velké 50 stop bylo původně mylně považováno za loď. Dalším podivným faktem je, že kreatura byla celá zjizvená a zkrvavělá.

Celá kauza vyvolala reakci armády, protože vojáci byli povolaní, aby zjistili, co to je. Místní rybáři dokonce tvrdili, že se jedná o velkou chobotnici. Nicméně koordinátor indonéského námořního a pobřežního hospodaření řekl, že to bude pravděpodobně velryba. Velryba?! Tato ale věc nevypadá jako velryba.

Z podivuhodné kreatury byly odebrány vzorky, které byly poslány do laboratoře. Všichni teď netrpělivě doufají, že se podaří identifikovat druh, o který se jedná. Každopádně to momentálně vrtá hlavou nejednomu znalci podmořského světa. A co si myslíte vy,že to je?

Kdo je tento slizoun? Nejošklivější zvíře světa!
Víte, že můžete porozumět zvířatům?

Autor: mic

Diskuze