Martin Hughes - 1
Zdroj: Twitter
Jako z hororu

Na dovolené otec zneužil dcery k šílenému činu! Hosty hotelu k smrti vyděsil

Martin Hughes není zrovna vzorem ctnosti, co se otcovských sklonů týká. Své dvě dcery zneužil k celkem dost šílenému plánu. Co holčičky musely podstoupit?

6 fotek
Hororové okamžiky zažili hosté v londýnském hotelu. Tatínek dvojčat si z hostů vystřelil, když své dvě holčičky oblékl do stejného oblečení a postavil je na konec chodby. 
 
Dvě holčičky držící se za ruku na konci chodby, šeptající "pojď si s námi hrát". Takovou scénu si mnozí z vás vybaví z ikonického hororového  snímku Stanleyho Kubicka z osmdesátých let s názvem Osvícení.Přesně takovou scénu se rozhodl vytvořit tatínek dvojčat v hotelu, kde byla rodinka ubytovaná.

Není pochyb, že vystrašil hned několik hotelových hostů, sám tuto scénu následně na sociální síti pod fotkama z akce okomentoval slovy: "Mít dvojčata stojí za to". Holčičky sklidily za tuto scénku na internetu velký úspěch. Na dalších fotkách se můžete přesvědčit, že hraní dalších filmových rolí jim nejde o nic méně než scénka v hotelu... Zkrátka zkušené potvůrky, které se na první pohled nezdají!

Autor: kam

Diskuze