Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec - 1
Zdroj: Profimedia
Kdo říká pravdu?

Na čí straně je pravda? Podle fanoušků Vondráčková lže a Plekance pořádně podrazila!

Opuštěná, zoufalá, nešťastná, na pokraji zhroucení - všechna tato přirovnání by v poslední době seděla na Lucii Vondráčkovou (38), která se rozvádí. Nejdříve se jí dostalo obrovské podpory od mnoha fanoušků. Ti ale přišli s tvrzeními, která mluví proti ní.

6 fotek
Lucie Vondráčková dala po Plekancově (35) oznámení rozchodu na sociální síť srdceryvný citát, který nasvědčoval tomu, že ji jeho čin celkem překvapil. Všichni okamžitě zpěvačku litovali a přáli jí mnoho sil. Zpěvačka všude tvrdila, že ji Plekanec oznámením ranil a vůbec netušila, že prohlášení vydá.

Teď se ale karta obrátila a podle některých fanoušků si Lucie na zaskočenou a zdrzenou jen hraje. Někteří tvrdí, že rozchod oznámila na svém facebookovém profilu jako první ona, ale později příspěvek smazala. Zdrojů proti ní mluví už několik.

„Působí to na mě jako trochu zákeřná taktika. Ještě předtím, než Tomáš Plekanec šestého srpna uveřejnil oznámení o rozvodu, jsem velmi podobná slova zahlédla i u Lucie Vondráčkové. K Plekancovi bych na profil na Facebooku pomalu ani netrefila, chodím na ten Lucčin. Zarazilo mě, že když jsem se k Lucčině vyjádření po docela krátké době vrátila, abych si přečetla komentáře, už tam nebylo. Tak jsem hledala dál a našla to Plekancovo,“ tvrdí jedna z fanynek zpěvačky podle serveru eXtra.cz.

„Jestli si dobře pamatuju, to vyjádření Lucky začínalo slovy Moji milí, psala tam o lítosti, že jim společná cesta nevyšla, taky o tom, jak dál budou skvělými rodiči a co mě zaujalo, proto jsem si to zapamatovala, tak i to, že k sobě cítí úctu a respekt. Podepsaní pod tím byli oba,“ píše další.

Znamená to tedy, že Vondráčková lže, nebo si vymýšlejí její fanoušci? Zpěvačka totiž opakovaně prohlašovala, jak ji manželovo vyjádření zaskočilo nepřipravenou. Server eXtra.cz se obrátila na zpěvačku, zda co si o této situaci myslí. Ta se však vyjadřovat nechtěla a jen prý odvětila: „Nic. Mějte hezký den.“

Autor: mk

Diskuze