6 věcí co dělají chlapy před randem
Zdroj: oficiální zdroj
Tak jak to je?

ODHALENO: 6 věcí, které dělají muži před prvním rande a nepřiznají to!

Myslíte, že pánové nejsou z prvního rande nervózní? Omyl! Někdy možná víc než ženy! Tady je 6 věcí, které před prvním setkáním zaručeně udělá každý chlap. A je to dokázané!

Máte pocit, že ženy někdy investují příliš mnoho času a energie do přípravy na první rande? Věřte, že to tak mají i muži. Snaží se uspět u své milé, co to jen jde. Tady je šest věcí, které před první shcůzkou udělají:

1. Zahájí pátrání jako v detektivce

Muži si ženy obvykle proklepnou online. V dnešní době pochopitelně za pomoci sociálních sítí. První dojem si obvykle utvoří z toho, co má žena napsáno na profilu, z fotek a podobně. Někteří jsou dokonce schopni rande zrušit jen kvůli tomu, že se jim nelíbí to, co má zrovna žena na sociální síti. Odborníci to považují za chybu, protože se tak vytrácí romantické oťukávání. Navíc, všechno nemusí být tak, jak se na první pohled zdá. 

2. Připravují si témata na rozhovor

Také se chcete vyvarovat tomu trapnému momentu, kdy mezi vámi zavládne ticho? Není nic jednoduššího, než si dopředu promyslet, o čem budete mluvit, že? Podle psychologů je tohle zásadní chyba! Obzvlášť když je muž sice super chlap, ale introvert nebo stydlín. Lepší je nechat vše ladem, aby konverzace plynula přirozeně.

3. S chlupy pryč!

A ne jen na tváři! I kdyby byla nulová pravděpodobnost, že první rande skončí horoucí postelovou scénou. I ženy to dělají ne? Vždy a všude! Stejně tak i muži se chtějí líbit. Otázkou zůstává, co naše oči uvidí po dvou letech vztahu. Jak u mužů, tak u žen...

Autor: veh

Diskuze