Sám Doma - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Odhalení po letech

Myslíte si, že víte o filmu Sám doma úplně všechno? Jeden DETAIL fanouškům roky unikal!

Komedie Sám doma patří k nejoblíbenějším vánočním komediím všech dob: Každý ji zná. I tak se ale po letčech dokázal najít detail, kterého si celých 27 let nikdo nevšiml!

4 fotky
Filmy Sám doma jsou už od devadesátých let naprosto kultovními trháky a to zvláště v této vánoční době. Desítky televizí po celém světě si neodpustí odvysílat na Vánoce oba úspěšné díly této bezmála třicet let staré komedie. Kdo by neznal kevina McCallistera a jeho povedenou obří rodinku, jako by nebyl.

Teď ale jeden uživatel sociální sítě Reddit odhalil jedno nečekané tajemství respektive se mu podařilo odhalit po letech jeden detail, kterého si v té rychlosti nikdo moc všimnout ani nemohl. Když se v začátcích prvního dílu Kevin pohádá během večeře se svou rodinou, táta McCallister jde a do koše vyhodí zbytky jídla. A s nimi ještě něco. Kevinovu letenku!

Když se záběr zpomalí a přiblíží, můžete vidět, že na letence je opravdu zblízka napsáno Kevin. A proto teď vznikají spekulace o tom, jak tento příběh vlastně ve skutečnosti byl. Opravdu doma Kevina zapomněli? Vypadá to, že by totiž stejně tak či tak odletět nemohl. A v tom to celé je!

Režisér Cris Colombus to udělal schválně! Kdyby to neudělal, neměl by jasný argument, proč si nikdo na letišti nevšiml, že s nimi Kevin neletí. Kdyby měli jeho letenku, určitě by mu ji dali a všimli si, že je pryč. Rafinované, že?
 

Autor: bin

Diskuze