To byl šok!

Mysleli si, že našli chlupaté zvířátko. Překvapilo je, o co ve skutečnosti jde! VIDEO

Při procházce přírodou objevili chlupatou kouli. Zprvu měli za to, že je to nějaké hibernující zvíře. Byli překvapení, co se z toho nakonec vyklubalo.

Dva mladíci se procházeli přírodou poblíž mexického městečka Álamos, v severozápadním státě Sonora. Když náhle objevili něco, co se tvářilo jako spící chlupaté zvířátko ve skulině skály. „Nevím co to je, ale je to hodně chlupaté. Není to nějaké spící zvíře?“ řekl ve videu jeden z turistů. Rozhodli se, že svůj objev prozkoumají.

Vzali ze země klacek a rozhodli se do inkriminovaného stvoření šťouchnout. K jejich zděšení se však nejednalo rozhodně o žádného savce, ale o tisíce malých pavoučků. Přesněji šlo o pavouky z čeledi Třesavkovitých. Po „útoku“ cizinců se postupně ze svého hnízda rozutekli. Jeden z nich pak klackem povytáhl zbytek hnízda.

Od doby, co zveřejnili video na sociálních sítích, jej zhlédlo více než 1,6 milionů lidí. V komentářích pod ním se pak objevily šokované komentáře jako „Po zhlédnutí jsem měla asi sedm infarktů!“ Někteří diskutéři ale kritizovali přístup turistů k pavoukům: „Proč je nenecháte na pokoji?“

Autor: kap

Diskuze