Alex Mynářová a Vratislav Mynář
Zdroj: Profimedia
Alex Mynářová se za vedoucího kanceláře Hradu provdala v roce 2015
prásk.tv

Mynářová toho má plné zuby. "Přestaňte mi posílat svá obnažená přirození!"

Alex Mynářová, manželka vedoucího kanceláře prezidenta Miloše Zemana Vratislava Mynáře, vypěnila. Na sociálních sítích si postěžovala, že jí ve zprávách přistává spousta fotek a videí pánských přirození. Vzkázala mužům, že pokud je vzrušují fotky na jejím profilu, tak mají vyhledat odbornou pomoc.

Manželka Vratislava Mynáře Alexandra na svém facebookovém profilu zveřejnila status plný frustrace z jejích nápadníků. Zprávy se jí očividně jenom hemží lechtivými fotkami a videi pánských přirození, které na ní ovšem příliš velký dojem nedělají.

 

"Žádám pány, aby mi přestali posílat svá obnažená přirození. Dalšímu borcovi, který mi v sobotu poslal video, na kterém se uspokojuje, doporučuju, aby si nejprve doma pořádně uklidil a pak si našel ženu!" napsala rozčilená Mynářová.

 

 

"Nechápu to, nezveřejňuju žádné lechtivé či provokativní fotky a jestli vás vzrušuje pohled na ženu s kojencem v náručí, pak vyhledejte odbornou pomoc! Prozatím nikoho nejmenuju," dodala naštvaně.

 

Ne všichni komentující ale měli pro strasti hradní paní pochopení. Spousta lidí využila příležitosti k humoru na adresu jejího manžela. "Jedno přirození máte doma za manžela, tak nerozumím, co Vám vadí," zaznělo v komenáři pod statusem.

 

"Vy snad mého manžela znáte osobně?" brání se naštvaná Mynářová. Za vedoucího kanceláře prezidenta Miloše Zemana Vratislava Mynáře se bývalá moderátorka České televize provdala v roce 2015. Spolu mají dva syny.

 

EROTICKÉ FOTKY: Jedna žena a dvě těla! Póza určí, zda jste krásná či ne!
Věříte partnerovi, že vaše sexy fotky nezneužije?

Autor: sei TN.cz

Diskuze