Rapper Mist
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Muži vtrhli do vily slavného rappera! Postřelili ho do nohy a okradli

Britský rapper Mist musel v úterý do nemocnice. Když si užíval dovolenou v letovisku Quinta do Lago v Portugalsku, vtrhli do jeho vily lupiči a postřelili ho do nohy. Poté mu vzali telefon, šperky i pas. Jeho kamarádi ho poté převezli na ošetření do nemocnice. Zranění naštěstí nebylo vážné a rapper by už měl být doma.

Rapper Mist (27), vlastním jménem Rhys Thomas Sylvester, odjel na dovolenou do oblíbeného letoviska celebrit Quinta do Lago v Portugalsku. Pro svůj pobyt si vybral luxusní vilu Algarve. V úterý se však jeho dovolená proměnila v horor.

 

Kolem desáté hodiny se do vily vloupali dva až tři ozbrojení muži. Měli mluvit irským přízvukem. Během loupeže postřelil jeden z nich rappera do nohy. Jeho kamarádi ho poté převezli v autě do nemocnice.

 

Z ní byl podle deníku Mirror propuštěn. Není ale jisté, jestli kvůli rozhodnutí lékaře nebo dobrovolně. Momentálně by se měl nacházet na neznámém místě. Případem se zabývá také místní policie. Lupiči rapperovi ukradli šperky, telefon a také jeho pas.

 

Rapper Mist se narodil v britském Birminghamu. V roce 2015 byl propuštěn z vězení, kde si odpykával trest za řízení bez řidičského průkazu. Poté se rozhodl, že se stane slavným.

 

Začal přidávat svá videa na youtube a získával fanoušky. V roce 2016 vydal první album M I S to the T. O dva roky později vydal druhé album Diamond in the Dirt, které se dostalo na čtvrtou příčku britských hudebních hitparád.

Autor: reg

Diskuze