Žena snů - 1
Zdroj: Profimedia
To je vrchol

Muži prozradili, jaká by měla být žena jejich snů: Absolutně zvrhlé a nechutné!

Muži na diskusním fóru Whisper prozradily, jaké vlastnosti by měla mít žena jejich snů. Některé požadavky jsou absolutně nechutné!

Muži na diskusním fóru Whisper mají dost zvrácené choutky. zatímco ženy většinou partnera svých snů popisují jako inteligentního, milého, se smyslem pro humor, muži o ideální partnerce mají trochu jiné představy.

Na internetovém fóru muži anonymně odhalili několik vlastností, které by měla žena jejich snů mít. Jeden z nich by chtěl přítelkyni, která by ho podváděla a následně mu o nevěře i podrobně vyprávěla.

Jiný zase touží po přítelkyni posedlé jeho osobou. Například chce, aby mu koupila obojek a tím mu ukázala, že jí patří. Dalšímu pánovi se zase líbí chlupaté ženy. Jiný by zase chtěl, aby ho jeho žena oblékala do svých šatů.

Jeden z mužů přiznal, že by ho vzrušovalo, kdyby jeho partnerka pracovala v sexuálním průmyslu. Šílenou představu má respondent, kterého vzrušují ženy s psychickými problémy. A ještě jeden podivný případ - jeden z mužů přiznal, že chce svoji přítelkyni oslovovat "mami". Zatím ale prý u žen narazil. Všem to vadilo!

A zvrácených přiznání bylo ještě víc! Další popisuje ženu, která by se chovala jako kočka a svého milého by denně olizovala a následovala. Korunu všemu pak nasadil chlap, který chce přítelkyni se sexuálním apetitem Penny z televizního seriálu Teorie velkého třesku a silou Sally Solomonové z 3rd Rock from The Sun.

Koho muži chtějí do postele? Tohle je jejich tajný ideál!
Dokonalá kráska podle mužů i žen! Víme, jak vypadá ideál krásy

Autor: mk

Diskuze