Berenika Kohoutová - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Nestydí se

Muži na sociální síti šílí: Berenika Kohoutová se vyfotila, jak ji pánbůh stvořil!

Berenika Kohoutová (27) se rozhodně nestydí. nyní se pořádně odvázala a v okně se vyfotila nahá. Muži na sociální síti jsou ze snímku u vytržení.

5 fotek
Herečka Berenika Kohoutová, která aktuálně moderuje pořad FaceNews ze zákulisí Tvojí tváře a hraje v seriálu ordinace v růžové zahradě 2, je známá provokatérka. Tentokrát se na Instagramu pochlubila fotografií, na které stojí v okně v Lisabonu a na fotoaparát vystrkuje nahé pozadí.

Herečka nikdy neměla problém s odhalováním. Na tomto snímku ze svého těla však ukázala asi prozatím nejvíc. Některé fanoušky fotka s nápisem „Dobré ráno z Lisabonu“ sice trochu pobouřila, ale našli se i tací, kteří za herečkou stojí. „Paní Berenika se nemá za co stydět je to krásná baba, tak sklapneme paty a žádný negativismy... do očí by jste jí to neřekli,“ napsala jedna ze sledujících.

"Nemáš se za co stydět. Negativní reakce, to je jen závist," napsal uživatel Zbyněk. Milan zase přihodil: "Pěkná fotografie. Pro někoho urážlivá, pro mne pěkná. Jste mladá a pěkná, tak proč se skrývat." Obdiv sympatická herečka sklidila samozřejmě hlavně od mužů.

Autor: mk

Diskuze