Titanic
Zdroj: oficiální zdroj
O 20 let později?

Dotčený muž chce po režisérovi Titanicu neskutečnou sumu! Nad důvodem zůstává rozum stát

Snad každý zná film Titanic a tragický příběh Rose a Jacka. Jeho autoři na něm tehdy vydělali neskutečné jmění. Nyní se našel muž, který tvrdí, že dojemný příběh není z jejich hlavy a rozhodl se pomstít!

Ona byla bohatá dáma a on chudý mladík. To jim ale nebránilo zamilovat se na palubě obrovské lodi. Jejich láska ale netrvala dlouho, protože Titanic narazil do ledovce a začal se potápět. Pak se Rose podařilo vyškrábat na dřevěné dveře a Jack zůstal v ledové vodě, aby se společně nepřevrátili a umrzl.

To je geniální příběh, který dojal miliony lidí. Nyní vyplulo na povrch, že se možná opravdu stal. Muž jménem Stephen Cummings totiž tvrdí, že je děj napsaný podle příběhu jeho známých. Stejně jako Rose a Jack ztroskotali, žena poté přežila a muž se utopil. Muž za to nyní požaduje šek na 270 milionů euro, což je v přepočtu přes 7 miliard korun!

Po havárii Titanicu zahynulo nejméně 1500 lidí, a tak je dost pravděpodobné, že měl někdo podobný příběh. Navíc je poměrně hodně zvláštní, že si na to Stephen vzpomněl až dvacet let po natočení snímku. Režisér James Cameron si proto s Cummingsovo tvrzením vůbec neláme hlavu.

Autor: Beat

Diskuze