Divíte se jí?

Vzal přítelkyni do kina, ta se ale před začátkem filmu hystericky rozplakala! Byl to pro ni šok

Adriannu Neil vzal její přítel Ryan Langston na premiéru nového filmu jako dárek k jejím 26. narozeninám. Mnohem zajímavější však byla ukázka ještě před samotným filmem. Ta ji totiž hodně rozplakala!

Trailery před filmem nikoho moc nezajímají. Někteří chodí dokonce do kina pozdě, aby se jim vyhnuli. To ale nebyl případ tohoto páru. Ryan vzal svou dívku na film s dostatečným předstihem, protože mu na jedné z ukázek velice záleželo.

O tom neměla Adrianna nejmenší tušení. Trailerům nevěnovala velkou pozornost. Zbystřela až v momentě, kdy si všimla na plátně několika známých míst, které se svým přítelem navštívila. To už byla trochu velká náhoda. V tom se na plátně objevily společné fotky s Ryanem. Byly to snímky z nejdojemnějších momentů, které spolu zažili. Dívka se neubránila slzám a rozbrečela se dojetím. To ještě netušila, že opravdové gesto lásky ji teprve čeká.

Poté co se rozsvítila světla, tak uviděla, že sál je plný jejích příbuzných a přátel. Tehdy vstal Ryan ze sedačky, poklekl před svojí milovanou na kolena a požádal ji o ruku. Adrianna nadšeně souhlasila a vrhla se mu do náručí. Romantickému příteli se dojemné gesto vyplatilo, díky němu nejspíš stráví zbytek svých dní vedle své vyvolené!

 

Autor: beat

Diskuze