Kamil
Zdroj: Twitter
Kamile, Kamile...

PŘEKVÁPKO: Muž se probudil ráno v márnici! Neuvěříte, jak se tam dostal

Mladík jménem Kamil se jednoho krásného dne probudil a byl v šoku, když si všiml, že leží v márnici mezi nebožtíky! Jak se objevil na tak neobvyklém místě? To nepochopíte!

Pětadvacetiletý Polák jménem Kamil se rozhodl, že se jeden večer pořádně odváže a vyrazil na večírek, kde alkohol tekl proudem. Kamil si samozřejmě mejdan užíval, jak se patří. S kamarády i soutěžil o to, kdo vypije více panáků vodky a dalšího tvrdého alkoholu. Jistě proto nikoho nepřekvapí, že se ráno vzbudil s pořádnou kocovinou. Šokující však je, kde se probudil!

Kamil se vzbudil a nevěřil vlastním očím. Ležel nahý na pojízdném stole uprostřed márnice! Muž stále omámený alkoholem nechápal, co se děje. Vstal a šel za hlídačem, aby ho poprosil o deku, protože tam jaksi byla trochu zima. Toho samozřejmě velmi šokovalo, že mu po márnici běhá mtvola.

Kamil zůstal v pořádném šoku, když zjistil, že velké množství zkonzumovaného alkoholu ho dostalo do hlubokého bezvědomí a byl prohlášen za mrtvého. Ten den ještě absolvoval velké množství lékařských testů, které ukázaly, že mimo velké bolesti hlavy je naprosto v pořádku. 

Ač se tento příběh zdá neuvěřitelný, rozhodně to není poprvé, co byl prohlášen za mrtvého člověk, který byl ve skutečnosti živý. V minulosti se i často stávalo, že lidé byli dokonce omylem pohřbeni zaživa.

 

Autor: bk

Diskuze