Jared - 1
Zdroj: Twitter
Dobře namířeno

Muž si svým vtípkem na seznamce získal srdce spousty žen. Co udělal na poslední fotce ze série?

Spousta mužů si láme hlavu nad tím, jak na seznamce co nejvíc zaujmout. Tenhle mladík vsadil na humor a udělal dobře. Jeho vtípek obletěl skoro celý svět.

Bohužel neexistuje žádná vědecky ověřená a zaručená rada, která by lidem řekla, jak úspěšně zapůsobit na druhou polovičku. Proto se většina lidí předhání v tom, co originálního o sobě uvede na sociálních sítích a seznamce. Jak ale ukázal tenhle mladík, nejlíp ze všeho na ženy funguje humor. To potvrdila i nedávná studie, která prokázala, že ženy na mužích nejvíce oceňují smysl pro humor. Pro muže je zase nejdůležitějším jevem na sociálních sítích vzhled jejich potenciální partnerky.

Uživatelka Natalie jednoho dne narazila na známé internetové seznamce na jednoho mladíka, který ji na první pohled zaujal. „Říkám si Jared, ale klidně mi můžete říkat – dnes v noci,“ stálo napsané na jeho profilu. Na Natalii to zprvu působilo velmi nafoukaně. Pak ale sjela níž a uviděla ty perfektní fotky.

Jared na první fotce hází šipku. Na další fotce se šipka strefila přímo doprostřed papíru, na kterém je nakreslené srdíčko a uvnitř je napsáno: „your heart“ v překladu tvé srdce. Na poslední fotce se Jared hodně samolibě usmívá. Natalie jeho profil okamžitě sdílela. Jaredovi se najednou dostalo tolik ohlasů, ve které ani nedoufal. Několik mužů ho začalo dokonce kopírovat. Hezký vtípek, že? Zabralo by to na vás také?

Autor: mic

Diskuze