Doktoři
Zdroj: Profimedia
To je teda síla

ŠÍLENÉ ZJIŠTĚNÍ: Muž si stěžoval na bolesti břicha! Neuvěříte, co je způsobovalo

Ve světě zdravotnictví je možné snad úplně všechno. Lékaři se setkávají jak se zázraky, tak i opravdu ojedinělými případy, nad kterými občas sami nevěřícně kroutí hlavou.

Každý z v minulosti určitě slyšel o nějakém lékařském zázraku. Za zmínku stojí určitě případ ze Saúdské Arábie, kde našli lékaři pacientovi v žaludku žárovku! A to není vše! Na nález se přišlo po neuvěřitelných deseti letech. Jestli jste se nad tímhle pozastavili, tak věřte, že to je jen slabý odvar! Své o tom ví lékaři ze státní zdravotnické fakultní nemocnice v Kalkatě. Šokující případ přitom začal úplně běžně...

Muž (48) přišel do nemocnice s tím, že ho bolí žaludku. Aby lékaři zjistili, co přesně je příčinou jeho trápení, nechali ho převézt do soukromého ošetřovatelského domu. Tam mu provedli rentgenové vyšetření. Díky tomu odhalili šokující fakt! V pacientově žaludku se našlo 639 hřebíků. Hmotností dohromady přesahovaly kilogram! Kromě toho měl plný žaludek hlíny. Pacient trpěl schizofrenií, což mohla být počáteční příčina jeho problému.

Každopádně obsah musel ven a to hned. Operace trvala hodinu a 45 minut. Hřebíky byly odstraněny pomocí magnetu."Pacient je z Gobardanga v okrese North 24 Parganas. Trpěl schizofrenií a po určitou dobu pravidelně polikal hřebíky a půdu," řekl doktor Siddhartha Biswas, který muže operoval. Dodal, že je nyní stabilizován. "Drželi jsme ho pod dohledem, než dostal potvrzení o způsobilosti," řekl Biswas.

Autor: veh

Diskuze