Svatba
Zdroj: Profimedia
Co s ní bylo?

Muž si po pár dnech manželství na ženě všiml několika podivností: Okamžitě požádal o rozvod!

Témata / svatba, rozvod, Indie, Hlas, muž, celebrity

Nejmenovaný indický muž zažil po svatbě velký šok. Podle The Times of India po pár dnech manželství totiž zjistil, že jeho manželce raší bradka a má hlas jako muž. Sňatek byl dohodnutý a jeho nastávající měla během obřadu závoj, káže jí neviděl do tváře.

Žena si závoj sundala až po obřadu, ale ještě chvilku trvalo, než manžel přišel na to, že něco není v pořádku. "Když jsem ji viděl poprvé, měla na sobě make-up. Po sedmi dnech jsem odešel z města za prací a po návratu jsem si všiml, že jí roste bradka a také jsem si uvědomil, že má hlas jako muž," vypráví.

Manželka řekla, že je všechno výsledkem hormonálních problémů a u soudu uvedla, že by se vše dalo odstranit léčbou. Také připomněla, že její rodina manželovi zaplatila před svatbou věno. Pokud by je soud rozvedl, bude jí muset platit výživné.

Žena tvrdí, že její manžel k rozvodu udal falešné důvody, aby ji mohl vyhodit z domu. Podle svého názoru byla fyzicky a psychicky zneužita. Soudce nakonec žádost o rozvod odmítl. Jako důvod uvedl, že důvody rozvodu nejsou dostatečné. Navíc se prý manžel se nedostavil na několik soudních líčení.

Autor: mk

Diskuze