Chris Mendiola - 1
Zdroj: facebook.com
Jaký to má význam?

Muž si nechal udělat tetování, jako měl jeho pes: Když se s ním pochlubil na internetu, lidé se mu vysmáli!

Mnoho lidí by pro své psy udělalo „první a poslední“. Tento muž se rozhodl, že si nechá dokonce udělat stejné tetování, které měl jeho mazlíček od doby, kdy se ho ujal. To ale neměl dělat!

8 fotek
Někteří jsou láskou ke svým čtyřnohým miláčkům ochotni dokazovat mnohem více, než je zdrávo. Dost daleko zašel i Chris Mendiola (26) z Texasu. Ten ti nechal udělat stejné tetování, které má jeho pes Bear.

Když si Chris zachráněného psa Beara v roce 2010 pořídil, všiml si, že má na tříslech malé tetování. Myslel si, že mu ho udělal jeho minulý majitel, který psa týral. Aby dokázal lásku ke svému mazlíčkovi, rozhodl se vloni Chris, že si nechá vytetovat stejný motiv.

Fotografii se svým tetování pak sdílel na Facebooku. Lidé mu okamžitě začali psát komentáře, kde ho informovali o tom, co vlastně obrázek znamená. Tetování na Bearově podbřišku bylo značkou kastrace. Rozhodně nebylo výsledkem zneužívání zvířete, jak si původně Chris myslel. Podle Asociace veterinárních lékařů je standardním postupem označovat kastrovaná zvířata, aby je nikdo zbytečně znovu neoperoval.

Po online trapasu ale Chris rychle začal vysvětlovat, že samozřejmě celou dobu ví, co tetování znamená. „Mluvil jsem o tetování s veterinářem a věděl jsem, co to znamená,“ řekl pro Buzzfeed. Lidé Chrisovi ale moc nevěří a myslí si, že to zjistil až poté, co už tetování na ruce měl.

Autor: mk

Diskuze